Spadkowa cen retracement

Cześć wszystkim. Minęło sporo czasu odkąd ostatnio pisał tu na moim blogu. Bądź pewny, ja wciąż handlu, ale mam przesunięty prawie wszystkie moje uwagi swing  Spot Forex  niedawno, skupiając się głównie na cztery godziny i codziennie czasowych. www.opcjeonline.com To było o wiele mniej czasochłonne, dlatego dobrze łączy się z moim planem studiów. Jednak szkoła jest obecnie na lato dla mnie, więc jestem podekscytowany okazją do mieszania rzeczy i wrócić do jakiegoś  Opcje binarne handlu  po tak długiej przerwie od niego.

Wziąłem mój pierwszy i jedyny handel dnia około 3:00 AM EST do 3:15 wygaśnięcia. Ci, którzy wcześniej nie czyta mojego bloga pamiętają, że opieram prawie wszystkie moje obrotu na poziomie cen, za pomocą obszary wsparcia i oporu na rynku.Ten handel, oczywiście, nie było inaczej. Około 2 nad ranem zauważyłem, że 1,2941 trzymał całkiem dobrze i opcjeonline tworzących pewien opór. A w ciągu następnej pół godziny, cena płynął z powrotem do zakresu została ona notowana na wcześniej rano.Z mojego doświadczenia, jeśli cena retraces powrotem w zakresie została ona notowana na początku sugeruje, że poziom cen, który właśnie został http://www.opcjeonline.com/topoption/ utworzony jest dość wytrzymały i stanowi okazję handlową dźwięk powinien sięgają tam w przyszłości.

Niemniej jednak, nadal byłem chory z handlu. Chociaż mogę podjęły handel na 2:45 świecy (kiedy wróciłem do 1.2941) postanowiłem poczekać. I to głównie obawia się 2:40 świecy, która wykazała pewne górę tempa wzrostu z krytym 8-pip. Ale 1,2941 nadal w posiadaniu i gdybym wziął opcję put nie jest to z pewnością handlową, że bym wygrał. Ale po jego bezpośrednio do strony powrocie do tego poziomu ponownie około 3:00, wziąłem opcję put na 1.29408 (patrz czerwona strzałka na zdjęciu poniżej). Handel poszedł przeciwko mnie bo tylko około pierwszej minuty przed cofania do moich oczekiwań i zamykanie się w 1.29355 około zwycięzca pięciu PIP.

Można również zauważyć, że ten sam poziom cen przedstawił kolejną okazję obrotu na 3:25 i 3:30 świecami. Nie handlować zarówno tych, jak byłem z Na stronie poniżej dala od komputera, ale gdybym był tam jestem pewien, że bym zamienił 3:30 świecę po ponownym naciśnięciem poziomie 1.2941. Byłoby to okazało się być bardzo miły handel, ostatecznie wygrywając o 15 pipsów.

Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze dotyczące tego handlu lub pytania dotyczące handlu w ogóle, proszę zostawić je w komentarzach poniżej i na pewno chętnie do was wrócić.